Opłatomat w Starostwie
4 września 2023
Opłatomat w Starostwie

Od 5 września br. płatności gotówkowe będą obsługiwane przez opłatomat umieszczony w poczekalni Biura Obsługi Mieszkańców w związku ze zmianą operatora świadczącego obsługę bankową Starostwa Powiatowego w Legionowie. Placówka Banku Spółdzielczego, zlokalizowana w tutejszym budynku, będzie działać do 4 września 2023 r. Urządzenie przyjmować będzie zarówno banknoty, jak i bilon, a także wydawać resztę. Bez zmian pozostaje możliwość dokonywania opłat kartą w dedykowanym okienku obsługi.

Od 5 września obsługę bankową Powiatu Legionowskiego będzie zapewniał Santander Bank Polska S.A.

Zmiana podmiotu zapewniającego obsługę bankową Powiatu Legionowskiego oznacza:
• zmianę numerów rachunków bankowych. Aktualnie obowiązujące numery rachunków bankowych znajdują się na: www. bip.powiat-legionowski.pl w zakładce Poradnik interesanta / Numery kont bankowych TUTAJ;
• likwidację punktu kasowego w budynku Starostwa, który zostanie zastąpiony automatem – opłatomatem. Oznacza to, że Klienci Starostwa wnoszący gotówkowe opłaty w urzędzie będą mogli ich dokonać nie, jak dotąd, w punkcie kasowym, a w opłatomacie.