Zapraszamy na piknik
22 marca 2024
Zapraszamy na piknik
24 marca w legionowskiej Arenie pod hasłem „Bezpieczny Powiat” odbędzie się piknik rodzinny. Zapraszamy w godzinach 11-14. Tego dnia ruszy również wypożyczalnia rowerów w Arenie.

Wraz z nadejściem wiosny i pogody sprzyjającej wypoczynkowi, także nad wodą, oraz rozpoczęciem sezonu rowerowego Powiat Legionowski we współpracy z Areną Legionowo i służbami porządku publicznego organizuje wydarzenie edukacyjne, podczas którego młodsi i starsi przypomną sobie zasady bezpieczeństwa. Dla uczestników przygotowujemy moc atrakcji. Już teraz zdradzamy, że na terenie Areny Legionowo pojawią się m.in. stoiska informacyjne, odbędą się pokazy sprzętu i prelekcje. Ci, którym niestraszne podchwytliwe pytania, będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami. Swoją obecność potwierdzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie oraz Centrum Szkolenia Policji, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Straż Miejska oraz ratownicy Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie zabraknie również stoiska promocyjnego Powiatu Legionowskiego.