Dni otwarte w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Legionowski
20 marca 2024
Dni otwarte w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Legionowski

W imieniu społeczności szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Legionowski jest organem prowadzącym, zapraszamy ósmoklasistów i ich rodziców na Dni Otwarte.

Odwiedzając szkoły będziecie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok 2024/2025, obejrzeć wnętrza budynków i wyposażenie pracowni oraz poznać nauczycieli i uczniów. Mamy nadzieję, że te spotkania ułatwią Wam wybór dalszej ścieżki edukacji.

22 marca, godzina 17.00
Spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie, ul. Piłsudskiego 26.

5 kwietnia od godz. 17.30
Spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym, ul. Jana Kazimierza  291A

12 kwietnia od godz. 10.00
Spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas pierwszych Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku, ul. Wolskiego 8