czwartek  23 listopada

PN WT ŚR CZ PT SO ND

AKTUALNOŚCIpowrót do listy

Z wizytą w Muzeum Historycznym

Za nami kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach obchodów tegorocznych Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Tym razem uczestnicy odwiedzili Muzeum Historyczne w Legionowie, gdzie przygotowano dla nich ciekawe atrakcje.

W spotkaniu wzięły udział grupy z Warsztatów Terapii Zajęciowej – przy Ośrodku Pomocy Społecznej i Stowarzyszeniu Amicus WTZ im św. Rity, Środowiskowego Domu Samopomocy w Serocku oraz Powiatowego Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie. Jednym z punktów programu było zwiedzanie z przewodnikiem wystawy czasowej pt. "LOPP - Liga Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej" poświęconej organizacji, która w niepodległej Polsce zrzeszyła społeczeństwo, przygotowując i szkoląc do obrony na wypadek konfliktu.

W trakcie warsztatów plastycznych uczestnicy zajęć wykonali własne modele samolotów

publikuj:

Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego