czwartek 18 stycznia
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

Dyrektor PZSP im.Jerzego Siwińskiego w Legionowie w związku z uruchomieniem nowego kierunku nauczania organizuje w najbliższy czwartek w legionowskim ratuszu spotkanie informacyjne.                                        

Spotkanie odbędzie się w dniu 11.04.2013r. w godz. 9.30 – 13.00 w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie przy ul. J. Piłsudskiego 41.

 

Na spotkaniu zostanie zaprezentowana uczniom klas trzecich gimnazjów z powiatu legionowskiego bieżąca oferta edukacyjna szkoły obejmująca zawody w zasadniczej szkole zawodowej oraz w technikum wraz z nowym kierunkiem kształcenia – technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Kierunek ten placówka będzie realizować wspólnie z Polską Akademia Nauk. Akademia chce pozyskać przyszłych pracowników do mającego powstać z funduszy unijnych Centrum Badawczego w Jabłonnie.

 

Całość zostanie wzbogacona o prezentacje multimedialne przedstawiające szkołę oraz podsumowanie realizowanych projektów unijnych „Młodzież w działaniu”: „Malujemy fantastyczny komiks” i „Nie bój się ulicy”. Prezentacji towarzyszyć będzie również degustacja przekąsek wykonanych przez uczniów szkoły. Aby uatrakcyjnić pokaz przeprowadzony zostanie quiz odwołujący się do znajomości realiów legionowskich firm.

 

Ponadto w kuluarach sali widowiskowej zaprezentują się również hotele, z którymi współpracuje szkoła w ramach praktyk zawodowych w zawodzie technik hotelarstwa.