czwartek 26 kwietnia

Starostwo Powiatowe w Legionowie poszukuje stażysty/ki do projektu związanego z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zatrudniona w ramach stażu osoba będzie pracować w projekcie dotyczącym zwiększenia efektywności zarządzania w jednostkach administracji publicznej, w zakres jej obowiązków wejdzie m.in.:
- współpraca z szefem projektu w zakresie organizacji spotkań zespołów projektowych
- prowadzenie sprawozdawczości i dokumentacji projektowej
- przygotowywanie prezentacji merytorycznych,
- organizacja i udział w warsztatach projektowych,
- wkład merytoryczny, opiniowanie rozwiązań, konsultacje w zakresie objętym projektem.

Wymagane kwalifikacje:
wykształcenie wyższe
- zarządzanie i marketing
- zarządzanie zasobami ludzkimi
- psychologia
- socjologia
- pedagogika
biegła znajomość Microsoft Office

Dodatkowo: j. angielski w stopniu komunikatywnym.

Godziny pracy 8.00 -16.00.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 sierpnia 2012 r.
kontakt Grażyna Ostaszewska

Informacje o warunkach, jakie musi spełnić osoba ubiegająca się o staż na stronie Powiatowego Urzędu Pracy.