Sonntag, 14 februar
  A A A
WERSJA STANDARDOWA  PL  MAPA  PL EN DE RU

TELEADRESY

Wykaz danych teleadresowych
urzędów, firm, instytucji i organizacji znajdujących się na terenie Powiatu Legionowskiego.

WYDARZENIA

February
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 1 2 3 4 5 6
 
 
Kategorie: AKTUALNOŚCI

Zbierasz 1% z podatku - zgłoś się do nas!

Po sukcesie ubiegłorocznej kampanii „Zaprocentuj w powiecie” Powiat Legionowski ponownie udostępni bezpłatny program do składania zeznań podatkowych.                                                                                                                                                                                       


Tak, jak w roku ubiegłym, mieszkańcy powiatu legionowskiego będą mogli skorzystać z programu, za pomocą którego nie tylko złożą zeznanie podatkowe, ale również mogą pomóc lokalnym organizacjom pożytku publicznego i przekazać na ich rzecz 1% podatku. Program oraz informacje o OPP z regionu dostępne będą od lutego na stronie powiat-legionowski.pl.

 

 

 

Ponadto wesprzemy w zbieraniu środków z 1% potrzebujących mieszkańców powiatu legionowskiego. Przygotowane zostaną dla nich indywidualne programy do rozliczania podatku od osób fizycznych, w których automatycznie jako beneficjent 1% naszego podatku będzie wpisana konkretna osoba, na rzecz której chcemy dokonać darowizny. Dla każdego, kto zgłosi się z wypełnionym formularzem (wzór dostępny poniżej), przygotowany zostanie oddzielny program. Instalatory znaleźć będą mogli Państwo w zakładce PIT 2015 na stronie powiat-legionowski.pl.
Wypełnione formularze prosimy nadsyłać na adres Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Legionowie (p. 504) lub mailowo: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! . Wszelkie informacje dotyczące zgłoszeń do programu uzyskają Państwo pod nr 22 7640 593.


Formularz

publikuj:

POLECAMY
           Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Samorządów w Piłce Nożnej

   

Oficjalny portal turystyczny regionu
Jeziora Zegrzyńskiego

   
Turystyczny Szlak Patriotyczny
Polski Walczącej

 
 

Informator
Powiatu Legionowskiego