poniedziałek 16 lipca
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

WYDARZENIA

17 kwietnia br. w legionowskim ratuszu w godz. 9-11 odbędzie się spotkanie biznesowe pn. "Zarządzanie poprzez zwinne uczenie się i swobodę w działaniu. SCRUM zwinne zarządzanie dla przedsiębiorców."

 

bizon

 

Zwinne zarządzanie cechuje przyrostowe podejście do organizacji pracy w celu zapewnienia rozwoju firmy, produktów i usług w sposób elastyczny i odpowiadający na rzeczywiste potrzeby. W odróżnieniu od kaskadowego zarządzania projektami, gdzie wysiłek skupia się na dostarczeniu wcześniej przygotowanego planu, w tym podejściu zmiany są naturalnym elementem. Przedsiębiorca i jego zespół - otoczenie biznesowe dysponuje potzrebnymi kompetencjami i jest decyzyjny. Często wymaga to zmiany sposobu myślenia o zarządzaniu i sposobie prowadzenia firmy. Niewielki wysiłek dotyczący zmiany wprowadza więcej uporządkowania, skuteczności i dużo mniej stresu.

To spotkanie jest trzecim i ostatnim z serii szkoleń dotyczących SCRUM. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nawet jeżeli nie uczestniczyłaś/łeś w poprzednich edycjach, możesz się zapisać, to ostatnia szansa!

Korzyści ze spotkania:
- rozbudowana sieć kontaktów biznesowych
- nawiązanie i podtrzymywanie różnorodnych znajomości
- zdobycie praktycznej wiedzy podczas interaktywnego szkolenia
- współtworzenie z innymi przedsiębiorcami platformy wiedzy i wymiany doświadczeń
- zwiększona widoczność Twojej firmy na rynku
- budowanie życzliwej atmosfery biznesu
- możliwość dołączenia do klubu przedsiębiorców i zamkniętej grupy zakupowej

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora MŚP prowadzących swoje firmy na terenie Powiatu Legionowskiego reprezentujących różne branże.

Prelegent: Viola Miła Jakubowska Scrum Master, coach kryzysowy w biznesie, trener rozwoju, edukator. Na co dzień pomaga firmom w procesie wdrażania i adaptacji zwinnych metod pracy, rozwiązywaniu sytuacji problemowych i osiąganiu celów. Prowadzi coaching kryzysowy, działania doradcze i szkoli. Pracuje z zespołami i w relacji jeden na jeden.

Więcej informacji i zapisy: http://biznesmixer.bizoon.pl/

Rejestracja odbywa się przez stronę http://biznesmixer.bizoon.pl/.

Liczba miejsc jest ograniczona.