poniedziałek 16 lipca
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

WYDARZENIA

W tym roku przypada 20. rocznica ustanowienia powiatów. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Legionowie. Czekają atrakcyjne nagrody.


Projekt fotograficzny „Powiat legionowski 20 lat temu i dziś” to propozycja dla tych, którzy lubią szperać w szufladach ze starymi zdjęciami. Jego celem jest pokazanie, jak na przestrzeni dwudziestu lat zmienił się krajobraz powiatu legionowskiego oraz jego mieszkańcy poprzez zestawienie pary zdjęć - jedno pochodzące z 1998 roku lub późniejsze i drugie z 2018 roku, wykonanych w tym samym miejscu i/lub w tych samych okolicznościach, przedstawiających te same osoby. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w jubileuszowym katalogu.

 

konkurs foto wczoraj i dziś ok maly

Regulamin

Karta Zgłoszenia

Oświadczenie

 

Konkurs literacko-plastyczny Powiat legionowski - to lubię! dla dzieci i dorosłych zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych. Czekamy na prace literackie (wiersz, opowiadanie, fraszka itp.) oraz plastyczne (rysunek, grafika, praca przestrzenna), za pośrednictwem których mieszkańcy pokażą, jak w ich oczach zmieniał się powiat legionowski na przestrzeni ostatnich 20 lat i dlaczego wybrali go na miejsce do życia.

 

konkurs plastyczny maly

Regulamin

Karta Zgłoszenia


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 22 764 05 83.
Serdecznie zapraszamy do udziału.