poniedziałek 16 lipca

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego 2017 roku. Na propozycje czekamy do 31 marca br.

bilbord sportowiec kandydatury1

Pierwszym etapem konkursu, w którym drogą głosowania wybierzemy Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego 2017 roku, jest zebranie kandydatur do listy nominowanych. Zgłoszenia można dokonać wypełniając załączony poniżej formularz i dostarczając go do starostwa powiatowego w Legionowie osobiście, pocztą tradycyjną lub mailowo, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W powiecie legionowskim mieszka i trenuje wielu zawodników odnoszących sportowe sukcesy. Są to osoby, które zaangażowaniem i postawą zasługują na wyróżnienie. Kandydatury zbieramy do 31 marca br.

Kupon