niedziela 27 maja
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Powrót do pracy po urodzeniu dziecka to dla wielu kobiet wielkie wyzwanie. Z pomocą przyszły warsztaty „Nie sama Mama”, zorganizowane w legionowskim Centrum Konferencyjnym. Powiat Legionowski patronował temu przedsięwzięciu.              

mamy

Mama czy kobieta sukcesu? Uczestniczki warsztatów już wiedzą, że nie muszą wybierać mogąc z powodzeniem godzić życie rodzinne i zawodowe


Coraz częściej kobiety, które urodziły dziecko pragną realizować się nie tylko w roli matek. Chcą i potrzebują realizować się także na płaszczyźnie zawodowej, zwłaszcza jeśli wcześniej osiągały na tym polu sukcesy. W praktyce satysfakcjonujące pogodzenie obu ról okazuje się niełatwe. Z pomocą paniom, które planują wrócić do pracy, ale nie są pewne czy im się uda i nie bardzo wiedzą od czego ten powrót zacząć, przyszła pierwsza edycja warsztatów „Nie sama Mama”, zorganizowanych przez Fundację Rozwoju i Inicjatyw Lokalnych Bizoon.
W trakcie dwudniowego szkolenia mamy spotkały się ze specjalistami z różnych dziedzin i miały okazję kompleksowo przygotować się do zawodowego powrotu. W programie warsztatów znalazły się panele dotyczące komunikacji w biznesie, kreowania wizerunku, prowadzenia własnej działalności jako alternatywy dla etatu, zasad właściwej diety oraz sztuki makijażu. Dodatkowo w szkoleniu udział wzięły kobiety, które z powodzeniem łączą życie rodzinne z zawodowym i chętnie podzieliły się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami. Warsztaty zakończył panel dyskusyjny z udziałem prelegentów. Organizator zapowiada kolejne edycje przedsięwzięcia, do udziału w których już dziś serdecznie zapraszamy.