piątek 17 sierpnia
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

WYDARZENIA

Powrót do pracy po urodzeniu dziecka to dla wielu kobiet wielkie wyzwanie. Z pomocą przyszły warsztaty „Nie sama Mama”, zorganizowane w legionowskim Centrum Konferencyjnym. Powiat Legionowski patronował temu przedsięwzięciu.              

mamy

Mama czy kobieta sukcesu? Uczestniczki warsztatów już wiedzą, że nie muszą wybierać mogąc z powodzeniem godzić życie rodzinne i zawodowe


Coraz częściej kobiety, które urodziły dziecko pragną realizować się nie tylko w roli matek. Chcą i potrzebują realizować się także na płaszczyźnie zawodowej, zwłaszcza jeśli wcześniej osiągały na tym polu sukcesy. W praktyce satysfakcjonujące pogodzenie obu ról okazuje się niełatwe. Z pomocą paniom, które planują wrócić do pracy, ale nie są pewne czy im się uda i nie bardzo wiedzą od czego ten powrót zacząć, przyszła pierwsza edycja warsztatów „Nie sama Mama”, zorganizowanych przez Fundację Rozwoju i Inicjatyw Lokalnych Bizoon.
W trakcie dwudniowego szkolenia mamy spotkały się ze specjalistami z różnych dziedzin i miały okazję kompleksowo przygotować się do zawodowego powrotu. W programie warsztatów znalazły się panele dotyczące komunikacji w biznesie, kreowania wizerunku, prowadzenia własnej działalności jako alternatywy dla etatu, zasad właściwej diety oraz sztuki makijażu. Dodatkowo w szkoleniu udział wzięły kobiety, które z powodzeniem łączą życie rodzinne z zawodowym i chętnie podzieliły się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami. Warsztaty zakończył panel dyskusyjny z udziałem prelegentów. Organizator zapowiada kolejne edycje przedsięwzięcia, do udziału w których już dziś serdecznie zapraszamy.