niedziela 27 maja
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Na tradycyjnym balu studniówkowym bawili się uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie. Teraz odliczają już dni do matury.                               

 

konop18

Polonez w wykonaniu blisko stu par uczniów PZSO w Legionowie zachwycił chorografią i wykonaniem


Bal zwyczajowo zainaugurowano polonezem, mistrzowsko zatańczonym przez tegorocznych maturzystów. Za choreografię odpowiadał Mariusz Suwiński, nauczyciel muzyki. Rodzice oraz pedagodzy nie kryli dumy i wzruszenia. Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce i zabawę. W studniówce uczestniczyło blisko 170 uczniów wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele grona pedagogicznego i rodziców nauczycieli oraz zaproszeni goście. Powiat Legionowski reprezentował członek zarządu Michał Kobrzyński. - Studniówka to wyjątkowe wydarzenie, nieporównywalne z żadnym innym. Młodzi ludzie bawią się ze swoimi koleżankami i kolegami w takiej oprawie, na sto dni przed egzaminem dojrzałości, tylko raz w życiu. Z zachwytem obserwowałam poloneza oraz walca w wykonaniu naszych uczniów. W trakcie występu widziałam dorosłych ludzi, którzy już niedługo swoją dojrzałość potwierdzą ma maturze. Z całego serca życzę im powodzenia zarówno w trakcie egzaminów, jak i w dalszym życiu - podsumowuje Jolanta Magda, dyrektor PZSO w Legionowie.

Wspomnienia studniówkowe na długo pozostaną z uczniami, jednak teraz już najwyższy czas przysiąść do książek. Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami. Już dziś życzymy powodzenia.