niedziela 27 maja

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie informuje, że rozstrzygnięto konkursy na organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia, zakup i dostawę pomocy do prowadzenia zajęć oraz zakup i dostawę sprzętu komputerowego, oprogramowania, telewizorów i zestawu interaktywnego w ramach realizacji projektu pt. "Pomóż mi zrozumieć świat - rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie".

Zawiadomienie z przeprowadzonego postępowania na organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. ”PEP-R – profil psychoedukacyjny” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”.

Zawiadomienie z przeprowadzonego postępowania na zakup i dostawę pomocy do prowadzenia zajęć w ramach realizacji projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełno sprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup i dostawę sprzętu komputerowego, oprogramowania, telewizorów i zestawu interaktywnego w ramach realizacji projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”.

Projekt realizowany jest w ramach Osi Priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych)” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.